بررسی PrivateVPN | ایندیپندنت

PrivateVNP دارای تعدادی ویژگی داخلی مانند سوئیچ kill، پروتکل های امنیتی مختلف، سیاست عدم ورود به سیستم (البته این مورد بازرسی نشده است) و گروه کوچکی از سرورهای قابل اعتماد و سریع دارد.

تعداد سرور و کشورها

PrivateVPN بیش از 200 سرور در 63 کشور مختلف دارد. برای چنین سرویس VPN با رتبه بالایی، تعداد کمی سرور برای انتخاب دارد و بسیاری از کاربران پیشنهاد کرده اند تعداد سرور افزایش یابد. PrivateVPN بازخوردها را در نظر گرفته است و می گوید که در حال برنامه ریزی برای گسترش شبکه سرور خود در آینده نزدیک است.

سیاست عدم ورود به سیستم و دفتر مرکزی

سیاست عدم ورود به سیستم نشانگر یک VPN قابل اعتماد و قابل اعتماد است، زیرا تضمین می کند اطلاعات شخصی کاربران ذخیره نمی شود. PrivateVPN یک سیاست عدم ورود به سیستم را تبلیغ می کند، اما هنوز به طور مستقل مورد بازرسی قرار نگرفته است.

همانطور که قبلا ذکر شد، PrivateVPN در سوئد مستقر است، جایی که هیچ قانون و مقرراتی وجود ندارد که بتواند سرویس VPN را برای به اشتراک گذاشتن داده های شخصی کاربرانش درخواست کند. سوئد همچنین به عنوان یک کشور امن از نظر داده ها در نظر گرفته می شود، زیرا یکی از اولین کشورهایی بود که قوانین حفاظت از داده ها را تصویب کرد.

با این حال، یک ممیزی مستقل از خط مشی حفظ حریم خصوصی و ساختار سرور آن می تواند اطمینان بخشی به مشتریان موجود و بالقوه ارائه دهد.

کلید کشتار

آ سوئیچ کشتن VPN یک لایه امنیتی اضافی به VPN شما اضافه می کند. هنگامی که اتصال شما به VPN قطع می‌شود فعال می‌شود و ترافیک اینترنت دستگاه شما را محدود می‌کند تا اطمینان حاصل شود که در حین برقراری مجدد اتصال، هیچ داده‌ای بدون محافظت نمی‌رود. PrivateVPN مجهز به سوئیچ کشتن فوری است که به دلیل قابل اعتماد و دقیق بودن شناخته شده است.

هنگامی که افت اتصال مشاهده می شود، سوئیچ kill PrivateVPN به طور خودکار فعال می شود و با موفقیت آدرس IP شما را پنهان می کند.

تقسیم تونل

Split Tunneling یک ویژگی ارائه شده توسط برخی از سرویس‌های VPN است که به شما امکان می‌دهد انتخاب کنید کدام بخش از فعالیت اینترنتی شما از طریق VPN انجام شود و کدام بخش نه. مانند این است که دو خط مجزا برای ترافیک آنلاین خود داشته باشید: یک خط برای حفظ حریم خصوصی و امنیت از طریق VPN می گذرد، در حالی که خط دیگر مستقیماً بدون عبور از VPN به اینترنت متصل می شود، که می تواند به حفظ سرعت در جایی که مهم است کمک کند.

PrivateVPN ویژگی تقسیم تونل را ارائه نمی دهد، و این یکی از معدود زمینه هایی است که محققان ما احساس می کنند می تواند بهبود یابد.

رمزگذاری و حریم خصوصی

PrivateVPN دارای رمزگذاری AES-256، بالاترین سطح موجود است. این رمزگذاری کار می کند زیرا ترافیک کاربر با سایر کاربران مخلوط می شود در حالی که PrivateVPN آدرس های IP را پنهان می کند. دستگاه کاربر و سرورهای امن VPN هر دو از رمزگذاری برای ایمن نگه داشتن داده های کاربر و پنهان نگه داشتن آنها از چشمان کنجکاو استفاده می کنند. این چیزی منحصر به فرد نیست، زیرا رمزگذاری AES-256 به استاندارد صنعت تبدیل شده است.

علاوه بر این، پنج پروتکل در دسترس هستند، از جمله OpenVPN (UDP و TCP)، L2TP، IPsec، WireGuard و IKEv2.

#بررسی #PrivateVPN #ایندیپندنت