روتر وای فای Amazon Prime Day در سال 2023 عرضه می شود: روترها از 45 دلار

معاملات روتر Wi-Fi Prime Day

خرید محصولات ایالات متحده از انگلستان؟

✅بر روی کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ به Amazon.co.uk بروید
✅وارد حساب کاربری خود شوید سپس به Amazon.com بروید
✅جستجوی مورد استفاده از کوپن ها را فراموش نکنید
✅ طبق معمول تحویل بگیرید و پرداخت کنید

اگر در حال خواندن این مطلب هستید، مطمئنیم متوجه می شوید که بدون اتصال به اینترنت قابل اعتماد کار زیادی انجام نخواهید داد. اگر این منطقه ای است که به کمک نیاز دارید، Prime Day 2023 بهترین زمان برای سرمایه گذاری روی یک روتر جدید است.

یک روتر بی سیم با کیفیت بالا می تواند از بسیاری جهات متحول کننده باشد. دانلود بازی‌ها سریع‌تر، اتصال مطمئن‌تر برای کار و پخش روان‌تر برای نمایش‌ها و فیلم‌های تلویزیونی مورد علاقه‌تان – و افراد بیشتری می‌توانند به طور همزمان به شبکه شما متصل شوند.

اگر زمان زیادی را از روتر ارزان ارائه شده توسط ارائه دهنده اینترنت خود عصبانی می کنید، یک روتر بی سیم بهتر می تواند تفاوت زیادی در استفاده روزانه شما از اینترنت ایجاد کند.

یک روتر عالی همیشه ارزان نیست، بنابراین Amazon Prime Day 2023 یک گزینه عالی است اگر می خواهید بدون خالی کردن حساب بانکی خود، برخی از فناوری های شبکه جدید را به کار بگیرید.

این روز به خودی خود در 11 و 12 ژوئیه است، اما معاملات عالی در هفته های منتهی به Prime Day 2023 ظاهر می شود – و ما بهترین ها را در زیر پیدا کرده ایم.

این صفحه را نشانک‌گذاری کنید و با نزدیک شدن به Prime Day نیز معاملات بیشتری خواهید یافت، اما این همه ماجرا نیست. ما در مورد آنچه که هنگام خرید یک روتر جدید باید به دنبال آن باشید و نحوه یافتن بهترین معاملات به جزئیات پرداخته ایم. اگر به Prime Day 2023 یا مشاوره شبکه ای بیشتری نیاز دارید، اینجا ما است مرکز محصول Prime Day 2023 و برای غواصی عمیق ما در اینجا کلیک کنید بهترین روترهای بی سیم سال 2023.

  • اقلام موجود نیست؟ اشتباه قیمت گذاری؟ مشخصات نادرست؟ از طریق به من اطلاع دهید پست الکترونیک

انتخاب سردبیر: بهترین معاملات مطلق

پیوندهای خرده فروشان ایالات متحده

پیوندهای خرده فروشان بریتانیا

معاملات روتر Wi-Fi قبل از پرایم روز آمازون


معاملات روتر وای فای Amazon Prime Day: انتظار چه چیزی

معاملات روتر Wi-Fi Amazon Prime Day: سوالات متداول

آیا برای دریافت معاملات روتر Wi-Fi Prime Day به اشتراک Amazon Prime نیاز دارم؟

بله و این خوب است اگر قبلاً یکی از اعضای پرداخت شده Prime هستید که با این سرویس آشنا هستید. اما اگر این برای شما جدید است، نگران خرج کردن پول نقد بیشتر برای دسترسی به معاملات نباشید – سی روز آزمایشی رایگان برای اعضای جدید به این معنی است که می‌توانید ثبت‌نام کنید، پس‌اندازهای فنی بسیار مهم را دریافت کنید و قبل از خرج کردن هر چیز اضافی، آن را لغو کنید.

چگونه می توانم عضو آمازون پرایم شوم؟

برای دسترسی به معاملات Prime Day، که هزینه آن 14.99 دلار در ماه یا 139 دلار برای یک سال است، باید عضو Amazon Prime باشید. قبلاً 12.99 دلار در ماه یا 119 دلار در سال بود، اما سال گذشته افزایش قیمت داشت.

با این حال، مشترکین جدید می توانند از مزایای آزمایشی رایگان 30 روزه Amazon Prime برای خرید معاملات استفاده کنند. فقط در صورتی می‌توانید از آن استفاده کنید که قبلاً عضو آن نبوده‌اید، بنابراین اگر قبلاً از آن استفاده کرده باشید یا در گذشته برای Amazon Prime ثبت‌نام کرده باشید، در دسترس نخواهد بود.

در حالی که در نسخه آزمایشی رایگان هستید، از سایر مزایای عضویت از جمله ارسال رایگان، دسترسی به Prime Video و موارد دیگر بهره مند می شوید. برای پوشش کامل آنچه به عنوان بخشی از عضویت دریافت می کنید، بررسی Amazon Prime ما را بخوانید. این می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آمازون پرایم را پس از پایان دوره آزمایشی رایگان خود لغو کنید تا از پرداخت هزینه ماهانه جلوگیری کنید.

کدام روترهای وای فای در روز پرایم تخفیف خواهند داشت؟

تحقیقات ما روترهای خود آمازون، مدل‌های مقرون‌به‌صرفه از نام‌های قابل‌اعتماد مانند TP-Link و محصولات پیشرفته از شرکت‌های بازی‌سازی و علاقه‌مندان مانند Asus، Netgear و LinkSys را پوشش داده است. تقریباً همه چیزهایی که قبلاً دیده‌ایم دارای تخفیف هستند و هنوز به روز پرایم روز هم نرسیده‌اند، بنابراین نوید خوبی می‌دهد – صرف نظر از اینکه چه چیزی بخرید، تخفیف دریافت خواهید کرد.

#روتر #وای #فای #Amazon #Prime #Day #در #سال #عرضه #می #شود #روترها #از #دلار