نحوه دریافت وای فای رایگان در نروژی کروز

جدا ماندن از کسانی که در خشکی هستند در حین سفر دریایی می تواند دشوار باشد! چه بخواهید فرزندانتان را چک کنید (بچه های خزدار نیز حساب می شوند!) یا نیاز به دسترسی به ایمیل خود داشته باشید، یک افزونه غیرقابل مذاکره برای سفرهای دریایی ممکن است وای فای باشد.

خط کروز نروژی به هر مسافر داخل هواپیما وای فای نامحدود نمی دهد، به این معنی که شما باید هزینه بسته اینترنت را به طور مناسب در هزینه تعطیلات خود اختصاص دهید.

همچنین ممکن است گران باشد، به همین دلیل مهم است که قبل از انتخاب یک کابین بالکن یا بسته نوشیدنی تصمیم بگیرید که آیا به اینترنت نیاز دارید یا خیر.

از ژوئن 2023، وب‌سایت نروژی بسته وای‌فای نامحدود را با قیمت 29.99 دلار برای هر دستگاه در روز، و بسته Wi-Fi ممتاز نامحدود را با قیمت 39.99 دلار برای هر دستگاه در روز تبلیغ می‌کند. قیمت پایه برای یک نفر در یک سفر دریایی ۷ شبه حدود ۲۱۰ دلار خواهد بود. آخ!

از آنجایی که نمی توانید از داده های تلفن همراه در سفرهای دریایی استفاده کنید، راه حل واضح خرید یک بسته اینترنتی است. با این حال، راه هایی برای رایگان شدن وجود دارد (یا با تخفیف) وای فای در سفر دریایی بعدی خود در نروژ!

در اینجا پنج نکته در مورد نحوه صرفه جویی در هزینه اینترنت در سفر دریایی بعدی خود در نروژ آورده شده است.

ادامه مطلب: آیا کشتی های کروز وای فای دارند؟

تفاوت بین بسته وای فای نامحدود و وای فای نامحدود پریمیوم چیست؟

با بسته نامحدود وای فای، چیزهای زیادی از برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی گرفته تا پیام‌رسانی و تماس ویدیویی، فروشگاه‌های اپلیکیشن، مرور وب، و اشتراک‌گذاری ایمیل/فایل را در اختیار خواهید داشت.

بسته نامحدود ممتاز همراه با مرور وب پیشرفته است، به این معنی که شامل دسترسی VPN، TikTok و وب سایت های خبری انتخابی (به عنوان مثال، CBC News، CTV News، Fox News و Comcast) است.

علاوه بر این، شامل پخش صدا و تصویر نیز می شود، بنابراین نگران از دست دادن برنامه مورد علاقه خود در Hulu، HBO یا Disney+ نخواهید بود. علاوه بر این، می‌توانید آهنگ‌ها را در Apple Music، iHeart Radio، Spotify و غیره در حالی که در باشگاه هستید مرور کنید.

آیا این باعث می شود بسته به ارزش 10.00 دلار اضافی در روز باشد؟ فقط شما می توانید این تصمیم را بگیرید! شما به شبکه های خبری دیگر دسترسی خواهید داشت و اگر موسیقی را از قبل دانلود کنید، می توانید با انتخاب اولین برنامه، بیش از 70 دلار در یک سفر دریایی 7 شبه صرفه جویی کنید.

همانطور که قبلا ذکر شد، بسته وای فای نامحدود روزانه 29.99 دلار هزینه دارد، در حالی که بسته نامحدود پریمیوم 39.99 دلار در روز است. اگر می خواهید برای بیش از یک دستگاه وای فای بخرید، هزینه روزانه دستگاه ثانویه کاهش می یابد. می توانید دستگاه دوم را به ترتیب با 15.99 دلار و 25.99 دلار در روز اضافه کنید.

با این حال، اگر در حال خرید وای فای برای یک خانواده چهار نفره هستید، هنوز هم می تواند به سرعت اضافه شود!

توجه داشته باشید که هیچ یک از پکیج ها در Great Stirrup Cay یا Harvest Caye در ساحل کار نمی کنند.

اعتبار داخلی خود را برای Wi-Fi اعمال کنید

شاید در حالی که هنوز در آخرین سفر خود یک سفر دریایی رزرو کرده اید و با اعتبار کشتی به شما پاداش داده شده است، یا شاید با یک آژانس مسافرتی رزرو کرده باشید. صرف نظر از اینکه چگونه آن را دریافت کرده اید، اعتبار داخلی می تواند برای بسیاری از چیزها استفاده شود.

در اصل، فقط «پول نقد» رایگان است که می‌توان آن را برای خرید در سفر دریایی نروژی بازخرید کرد. توجه داشته باشید که ارزش پولی ندارد و غیر قابل انتقال است.

در حالی که بعید است که اعتبار داخلی شما تمام هزینه بسته را پوشش دهد، این یک راه عالی برای کاهش کل مبلغی است که از جیب خود می پردازید. به عبارت دیگر، هنگام استفاده از اعتبار داخلی برای پرداخت وای فای، باید انتظار داشته باشید که تفاوت را هنگام رزرو با کارت اعتباری پرداخت کنید.

تبلیغ رایگان در دریا

تبلیغات رایگان در دریای خط کروز نروژی به کشتی‌نوردان اجازه می‌دهد تا حداکثر پنج امتیاز مختلف را برای درج در کرایه کشتی خود انتخاب کنند. از ژوئن 2023، مزایا شامل تجربه‌های غذاخوری ویژه، اعتبار سفرهای ساحلی، بسته‌های اینترنت و نوشیدنی، و مهمان سوم و چهارم رایگان است.

در ظاهر، وای فای “رایگان” عالی به نظر می رسد، و اینطور است! متأسفانه، قبل از اینکه فکر کنید نروژی قرار است به شما دسترسی نامحدود به اینترنت در طول سفر دریایی شما بدهد، شرایط و ضوابط تبلیغات رایگان در دریا را مطالعه کنید.

اینترنت که به عنوان یکی از امتیازات گنجانده شده است نامحدود نیست و تعداد کل دقیقه ها بر اساس مدت زمان سفر شما متفاوت است:

  • 75 دقیقه برای هر نفر برای سفرهای دریایی 3 تا 6 شب
  • 150 دقیقه برای هر نفر برای سفرهای دریایی 7 تا 11 شب
  • 300 دقیقه برای هر نفر برای 12 شب یا بیشتر سفرهای دریایی

با دقایق رایگان، ممکن است نیازی به خرید بسته برای کل سفر دریایی نداشته باشید. به عنوان مثال، اگر قایقرانی شما 5 شب است، با 75 دقیقه رایگان برای هر نفر، ممکن است فقط به سه یا چهار روز نیاز داشته باشید!

هنگام بازخرید دقیقه های رایگان، متوجه می شوید که حساب شما با مبلغ اختصاص داده شده از قبل بارگیری می شود. به محض اینکه مرورگر اینترنت خود را روی گوشی، لپ تاپ یا تبلت خود باز کنید، به صفحه ورود هدایت می شوید. پس از اتمام راه‌اندازی حساب کاربری، می‌توانید از دقیقه رایگان در دریا استفاده کنید!

نکته حرفه ای: اگر بسته نوشیدنی را انتخاب کنید، ممکن است بخواهید با 29 دلار اضافی برای هر نفر در روز ارتقا دهید. البته این بستگی به عادات نوشیدن شما دارد. با این حال، بسته نوار باز نامحدود به اندازه بسته Premium Plus شامل نمی شود. اگر از طرفداران استارباکس هستید، از گزینه دوم قدردانی خواهید کرد!

ادامه مطلب: نکات و ترفندهای خط کروز نروژی

برخی از اعضای Latitudes بر روی بسته های اینترنتی تخفیف می گیرند

آیا شما بخشی از برنامه وفاداری نروژی Latitudes هستید؟ اگر چنین است، ممکن است واجد شرایط الف باشید تخفیف در وای فای شما! در حالی که هیچ ردیفی دسترسی رایگان شما را افزایش نمی دهد، تخفیف به این معنی است که می توانید آن وجوه را به چیزهای دیگر، مانند گشت و گذار در ساحل، بسته های نوشیدنی و موارد دیگر اختصاص دهید.

پس از عضویت در پلاتینوم که رتبه چهارم بعد از برنز، نقره و طلاست، می‌توانید بسته اینترنتی خریداری کنید و 15 درصد تخفیف دریافت کنید.

همانطور که به بالا رفتن از نردبان وفاداری ادامه می دهید، مزایای بیشتری مانند انتخاب صندلی اولویت دار در رستوران ها و مکان های تفریحی، ارتقاء کابین منحصر به فرد، تجربه ترکیبی انحصاری Sail & Sustain و تخفیف های بیشتر در بسته های اینترنتی را خواهید داشت.

در سطح بعدی – Sapphire – تخفیف به 20٪ افزایش می یابد. اعضای Diamond و Ambassador هر دو از 25 درصد تخفیف برای تمام بسته های اینترنتی برخوردار می شوند.

اعضای پلاتینیوم کسانی هستند که 75 امتیاز کروز به دست آورده اند، در حالی که مهمانان Sapphire 150 امتیاز، Diamond 350 امتیاز و Ambassador 700 امتیاز دارند!

ادامه مطلب: 35 نکته در خط کروز نروژی که باعث می شود سفر دریایی شما به آرامی پیش برود

از وای فای داخلی رد شوید و فقط از آن در درگاه های تماس استفاده کنید

بسته های اینترنت نروژی کروز لاین با حداقل 29.99 دلار در روز بسیار گران هستند! بیایید فرض کنیم که شما یک برنامه سفر بندری فشرده در مدیترانه رزرو کرده اید. آیا می خواهید در زمانی که سوار کشتی نمی شوید به اندازه ای که در باهاما یا کارائیب هستید باید آنقدر پول خرج کنید؟

هنگامی که در بندر لنگر انداخته اید، می توانید مکان هایی را برای دسترسی به اینترنت رایگان پیدا کنید، مانند ایستگاه های قهوه، رستوران ها و مراکز اطلاعات. در حالی که زمان شما در اینجا محدود خواهد بود، ممکن است بهتر از هزینه کردن پول برای یکی از بسته های خط کروز باشد.

به همین ترتیب، برنامه تلفن همراه شما ممکن است در پورت کار کند! برای مثال، به‌عنوان بخشی از طرح Verizon، می‌توانم داده‌های تلفن همراه خود را در خارج از کشور تنها با 10 دلار در روز روشن کنم. اگر آلاسکا بودم، چون بخشی از ایالات متحده است، اصلاً از من اتهامی نمی گرفتند!

برنامه موبایل کروز نروژی

در کشتی، اپلیکیشن نروژی به عنوان مرکز اطلاعات عمل خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به وای فای (رایگان) متصل شوید تا بتوانید به همه چیز مانند برنامه روزانه، زمان غذاخوری، برنامه های عرشه و غیره دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این، شما قادر خواهید بود حساب هزینه های خود را از طریق برنامه به صورت رایگان پیگیری کنید! گاهی اوقات، بررسی دوره ای خوب است، بنابراین در آخرین شب تعطیلات خود غافلگیر نشوید.

اگر می خواهید با دیگران در داخل هواپیما چت کنید، هزینه ثابت آن 9.95 دلار است. این هزینه اسمی ارزش آن را دارد که بتوانید با دوستان و خانواده ای که با شما در کشتی هستند چت کنید. در غیر این صورت، ممکن است متوجه شوید که ارتباط اشتباه محتمل است. اگر کسی ساعت شام را اشتباه شنیده یا به محل ملاقات اشتباهی رفته باشد چه؟

ادامه مطلب: آنچه باید در مورد وای فای داخلی خط نروژی کروز بدانید

#نحوه #دریافت #وای #فای #رایگان #در #نروژی #کروز