کوپن های اطلس VPN برای ژوئیه 2023

  خالی

خالی

سوالات متداول

Atlas VPN چقدر هزینه دارد؟

Atlas VPN سه طرح با قیمت 1.99 دلار در ماه ارائه می دهد. محبوب ترین برنامه های این سرویس عبارتند از:

* برنامه 3 ساله: 1.99 دلار در ماه
* برنامه 1 ساله: 3.29 دلار در ماه
* برنامه 1 ماهه 10.99 دلار در ماه

آیا می توانم تخفیف دانشجویی Atlas VPN دریافت کنم؟

بله، دانشجویان علاقه مند به پیوستن به Atlas VPN می توانند 83٪ در یک برنامه 2 ساله صرفه جویی کنند. شما باید واجد شرایط بودن دانش آموز خود را از طریق Student Beans تأیید کنید، اما پس از انجام این کار، می توانید از کد تبلیغاتی دانشجویی Atlas VPN برای کاهش 83 درصدی سفارش خود استفاده کنید.

آیا می توانم Atlas VPN را به صورت رایگان دریافت کنم؟

Atlas VPN Free ردیف رایگان سرویس با نام مناسبی است که در بهترین راهنمای VPN رایگان ما جایگاهی دارد. در بررسی رایگان Atlas VPN ما، گفتیم که سرعت اتصال عالی و محدودیت داده ماهانه مناسب را ارائه می دهد. همچنین از قدرت رفع انسداد جریان چشمگیر آن شگفت زده شدیم. با این حال، ویژگی‌های محدود و طیف وسیعی از مسائل کوچک به این معنی است که نسخه پولی برای مشتریانی که به عملکرد ثابت اهمیت می‌دهند، شرط بهتری است.

سیاست بازپرداخت Atlas VPN چیست؟

Atlas VPN به مشتریان 30 روز ضمانت بازگشت وجه ارائه می دهد، به این معنی که اگر به هر دلیلی از خدمات خود ناراضی هستید، می توانید با تیم خدمات مشتری آنها تماس بگیرید تا طرح خود را لغو کرده و بازپرداخت کامل را دریافت کنید.

چگونه می توانم با خدمات مشتری Atlas VPN تماس بگیرم؟

اگر نیاز به تماس با خدمات مشتری Atlas VPN دارید، اگر از Atlas VPN Free استفاده می کنید، می توانید این کار را با ایمیل [email protected] انجام دهید. اعضای دارای برنامه های پولی می توانند با ورود به حساب کاربری خود از طریق وب سایت Atlas VPN از طریق چت زنده 24/7 پشتیبانی دریافت کنند. اعضای هر یک از انواع طرح ها نیز می توانند از طریق صفحه تماس با ما سایت درخواست ارسال کنند.

نکات و راهنمایی ها

مراقب معاملات Atlas VPN باشید: AtlasVPN گاهی اوقات تبلیغاتی را برای کاهش قیمت برنامه های خود ارائه می دهد یا ماه های اضافی را به صورت رایگان شامل می شود و به شما امکان می دهد با هزینه کمتری در ماه برای این سرویس ثبت نام کنید. مطمئن شوید که راهنمای ما در مورد بهترین معاملات VPN را برای راه های بیشتر برای صرفه جویی دنبال کنید.

از Atlas VPN Free استفاده کنید: سرویس رایگان Atlas VPN شامل کسری از ویژگی ها می شود که اصلاً هیچ هزینه ای ندارند. در دستگاه‌های Windows، Android، macOS یا iOS موجود است، محدودیت سرعت ندارد و از دستگاه‌های نامحدود پشتیبانی می‌کند. اگرچه نسخه پولی تجربه بسیار روان‌تر و ویژگی‌های اضافی را ارائه می‌دهد، اگر پول نقد را محدود کرده‌اید، این یک جایگزین عالی ارائه می‌دهد.

یک دوست را به Atlas VPN معرفی کنید: مانند بسیاری از خدمات VPN، می توانید با استفاده از برنامه ارجاع VPN اطلس، از تخفیف و رایگان بهره مند شوید. حداکثر 10 دوست را دعوت کنید و هفت روز Atlas VPN را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. (دوست شما سه روز رایگان دریافت می کند).

اشتراک چند ساله را انتخاب کنید: Atlas VPN هنگام ثبت نام برای اشتراک 3 ساله بهترین قیمت را ارائه می دهد، با این برنامه ها فقط 10٪ از قیمت معمول ماهانه. اگر بتوانید از قبل به این سرویس متعهد شوید، ارزش آن را دارد که در دراز مدت صرفه جویی کنید.

نحوه استفاده از کدهای تبلیغاتی Atlas VPN

1. یکی از کوپن های Atlas VPN ما را انتخاب کنید و روی “دریافت تخفیف” کلیک کنید تا به وب سایت آنها منتقل شوید.

2. در اینجا طرح های با تخفیف موجود را مشاهده خواهید کرد.

3. طرح هایی را که می خواهید بخرید به سبد خرید خود اضافه کنید، سپس روی آن کلیک کنید تا سفارش خود را پس از آماده شدن برای خرید بررسی کنید.

4. تخفیف شما باید در کل سفارش شما درج شود.

5. برای ثبت سفارش خود، بقیه مراحل را طبق معمول انجام دهید.

#کوپن #های #اطلس #VPN #برای #ژوئیه