Pornhub دسترسی را در یوتا مسدود می کند: در هر حال نحوه تماشا در اینجا آمده است

یوتا آخرین ایالتی است که قانون تأیید سن را تصویب کرده است، که بر اساس آن وب‌سایت‌هایی که محتوای بزرگسالان دارند باید اطمینان حاصل کنند که بازدیدکنندگان بالای 18 سال هستند. در اعتراض، Pornhub مسدود کرده است.(در یک پنجره جدید باز می شود) کسانی که در یوتا قرار دارند از دسترسی به سایت آن. آنها در عوض بیانیه ای می بینند که آنها را تشویق می کند تا با مقامات منتخب خود تماس بگیرند.

کاربران وب آشنا به فناوری می دانند که راه هایی برای دور زدن محاصره های مبتنی بر مکان وجود دارد. اگر می‌خواهید با خیال راحت در ایالت زنبور عسل تماشا کنید، در اینجا چند ترفند وجود دارد که باید قبل از عبور از خطوط حالت برای اصلاح محتوای بزرگسالان امتحان کنید.


نحوه دسترسی به پورن هاب در یوتا

قبل از شروع، باید تاکید کنم که من در یوتا نیستم و نتوانستم تأیید کنم که توصیه من کارساز است. مهمتر از آن، در حالی که از این توصیه می توان برای دور زدن تحریم های ایالتی توسط پورن هاب استفاده کرد، اما می توان از آن برای جلوگیری از محدودیت های سنی که پورن هاب به آن اعتراض می کند نیز استفاده کرد. لطفاً بدانید که من یک محقق حقوقی نیستم و نمی توانم شما را در مورد خطرات ناشی از تلاش برای دور زدن قانون راهنمایی کنم.

با وجود این موضوع، ساده ترین راه برای دسترسی به Pornhub در یوتا، استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است. وقتی VPN را روشن می کنید، ترافیک وب شما از طریق یک اتصال رمزگذاری شده به سروری که توسط شرکت VPN اداره می شود هدایت می شود. آن سرور می تواند در وضعیت متفاوت یا کشوری متفاوت از شما باشد. از آنجایی که ترافیک وب شما از آن سرور خارج می شود، به نظر می رسد که از هر کجا که سرور باشد در حال مرور وب هستید.

بنابراین، اگر در یوتا هستید، باید به یک سرور VPN که در یوتا قرار ندارد متصل شوید، و سپس طبق معمول به Pornhub بروید. توصیه می‌کنم هنگام پخش هرزه‌نگاری از حالت ناشناس نیز استفاده کنید تا از نمایش URL‌های حسی در تاریخچه مرورگر خود و گزینه‌های تکمیل خودکار جلوگیری کنید.

من از VPN برای اتصال به سروری در یوتا استفاده کردم و پورن هاب را بارگیری کردم. به جای مجموعه معمولی مطالب بزرگسالان، پیام اعتراض شرکت را دیدم. این به من نشان می دهد که برعکس – بودن در یوتا و اتصال به یک سرور خارج از ایالت – باید کار کند.


از کدام VPN باید استفاده کنید؟

تقریباً تمام خدمات VPN به شما امکان می دهند کشوری را که می خواهید ترافیک شما در آن ظاهر شود را مشخص کنید. برخی به شما اجازه می دهند تا سطح شهر را انتخاب کنید. تعدادی از آنها به شما اجازه می دهند لیستی از خود سرورهای واقعی و مکان آنها را ببینید و انتخاب خود را از این طریق انجام دهید.

بینندگان Pornhub مستقر در ایالات متحده احتمالاً مایلند از یک سرور VPN که در ایالات متحده واقع شده است استفاده کنند. من یک VPN را توصیه می کنم که حداقل به شما امکان می دهد سرورهای یک ایالت خاص ایالات متحده را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هنگام استفاده از VPN، تاخیر افزایش می یابد و سرعت مرور کاهش می یابد، و هر چه سرور VPN از شما دورتر باشد، تاثیر آن بیشتر خواهد بود.

برنده انتخاب ویرایشگران VPN با رتبه برتر PCMag، Proton VPN، شهرها و سرورهای خاص در دسترس مشتریان را نشان می دهد. همچنین یک VPN رایگان عالی ارائه می دهد، اما انتخاب سرور شما بسیار محدودتر خواهد بود—سرورهایی در ایالات متحده وجود دارد، اما شما نمی توانید مشخص کنید که از کدام استفاده کنید. خوشبختانه نسخه رایگان محدودیت زمانی یا داده ای ندارد.

انتخاب خوب دیگر TunnelBear VPN برنده انتخاب ویرایشگران است. استفاده از این VPN بسیار آسان است و به شما امکان می دهد شهرهای خاصی را در ایالات متحده و کانادا انتخاب کنید. TunnelBear VPN همچنین دارای یک VPN رایگان است، اما شما فقط به 500 مگابایت پهنای باند در ماه محدود خواهید شد. اگر در مورد TunnelBear VPN به صورت آنلاین پست کنید، این سقف را می توان به 1.5 گیگابایت در ماه افزایش داد.

توصیه شده توسط ویراستاران ما

سایر VPN های برنده انتخاب ویرایشگران که به شما امکان انتخاب شهرها را می دهند عبارتند از IVPN، Mullvad VPN، NordVPN و Surfshark VPN. توجه داشته باشید که IVPN و Mullvad VPN از سیستم شماره حساب محافظت از حریم خصوصی استفاده می کنند که به اطلاعات شخصی بسیار کمی نیاز دارد و هر دو پول نقد ارسال شده به مقر مربوطه خود را برای تجربه تقریباً ناشناس می پذیرند.


هنوز باید توجه کنید!

اکنون که می توانید (به طور بالقوه) اعتراض پورن هاب و احتمالاً (در حالی که هر گونه خطری را می پذیرید و PCMag را مسئول نمی دانید) شرط سنی یوتا را دور بزنید، من شما را تشویق می کنم به دلیل این اتفاق توجه کنید.

چندین ایالت قوانینی را وضع می‌کنند که مانند ایالت یوتا، افراد را ملزم می‌کند قبل از بازدید از برخی وب‌سایت‌ها (معمولاً سایت‌های مستهجن) سن خود را با کارت شناسایی دولتی تأیید کنند. وقتی درباره قانون مشابهی در لوئیزیانا نوشتم، گفتم غیرقابل اجرا است، احتمالاً فرصت‌هایی برای فیشینگ و سرقت هویت ایجاد می‌کند، و همچنین بر اساس دلایل واهی است. از آن مقاله، که به متن قانون لوئیزیانا اشاره دارد:

ما باید همیشه نسبت به استدلال‌های مبهم «به کودکان فکر کن» شک داشته باشیم – به‌ویژه زمانی که این استدلال‌ها در مورد حریم خصوصی اعمال می‌شوند – اما چندین اصطلاح در قانون وجود دارد که عمیقاً مشکوک ظاهر می‌شوند. همانطور که Mashable گزارش داد، “اعتیاد جنسی” یک چیز واقعی نیست(در یک پنجره جدید باز می شود) در یک قطعه عالی و «ممکن است» در «پورنوگرافی ممکن است بر رشد مغز نیز تأثیر بگذارد» در حال انجام کارهای سنگین سنگین است.

علاوه بر این، “برانگیختگی جنسی انحرافی” و مفاهیم مبهم بیماری عاطفی مرتبط با رابطه جنسی و پورنوگرافی مدت‌هاست که برای به حاشیه راندن و سرکوب افراد LGBTQ استفاده می‌شود، و ما باید به استفاده از آنها در هر قانونی بسیار مشکوک باشیم. نمی توان تعجب کرد که این اصطلاحات برای افرادی که قانون را نوشته اند چه معنایی دارند و بعداً چگونه تفسیر خواهند شد.

اگر به اینترنت رایگان و باز اهمیت می‌دهید که در آن بزرگسالان رضایت‌دهنده آزادند به هر محتوای قانونی که می‌خواهند دسترسی داشته باشند، عاری از انگ مورد حمایت دولت، بیش از رفع انسداد Pornhub انجام دهید. با قانونگذاران محلی خود تماس بگیرید و به آنها بگویید که از چنین قوانینی حمایت نکنند.

مانند آنچه می خوانید؟

ثبت نام برای Security Watch خبرنامه برای داستان های برتر حریم خصوصی و امنیتی ما که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.

این خبرنامه ممکن است حاوی تبلیغات، معاملات یا پیوندهای وابسته باشد. اشتراک در خبرنامه نشان دهنده رضایت شما با شرایط استفاده و خط مشی رازداری ما است. شما می توانید در هر زمان اشتراک خود را از خبرنامه لغو کنید.

#Pornhub #دسترسی #را #در #یوتا #مسدود #می #کند #در #هر #حال #نحوه #تماشا #در #اینجا #آمده #است